| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

Pentru fete: va plac baietii care se penseaza?rolling on the floor

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta nu e un aspect atat de important.Pana la urma daca arata bine in ansamblu nu am de ce sa ma plangwhistling

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu mă refer să se penseze ca noi dar cât de cât. Am văzut bărbaţi care se pensau ar nu pentru a da o formă ci pentru a da aspect îngrijit. Sprâncenele păreau lipite altfel pentru că erau multe fire de păr nedorite. Deci da, dacă e necesar să se penseze. Nu e că-mi plac sau nu. E pur şi simplu legat de aspect. Baftă!

| fluturas a răspuns:

Da, dar nu asa ca fetele tongue prea subtie, dar cei care au sprancenele unite mi se pare normal sa se penseze, arata mai frumos, mai ingrijit putin aranjate decat cu o gramada de parhee hee si nu cred ca-si pierd din masculinitatewinking

| freehugs a răspuns:

Nu
mi se par gay laughing

| ClaraZ a răspuns:

Da.Sunt multi baieti care se penseaza.happy

| G a răspuns:

Da, arata mult mai bine decat ditamai boschetii.
http://www.grimmemennesker.dk/data/media/1/30licew.jpg :>

| foxi a răspuns:

Nu! isi pierd din masculinitate!

| madaluhsha a răspuns:

Poy depinde, daca el e bufnita necesita si putin pensat, dar nu sa-si aiba o forma decat sa indeparteze firele cu care arata urat. In fine cum s-a mai spus sunt multi baieti care se penseaza si majoritatea se penseaza pentru a avea un aspect ingrijit.
Succes in viatawinking

| A_5617 a răspuns:

Daca au sprancenele foarteeeeee groase si unite, atunci nu e atat de rau. Adica eu chiar nu cred ca isi pierd din masculinitate daca se penseaza putin.

| Domyno a răspuns:

Hei, si eu ma pensez (sunt baiat) si nu's metrosexual! Am in mine o doza mare de testosteron si cum spunea si Gânduri albe, o fac pentru un aspect ingrijit.

| marian123 a răspuns:

rolling on the floor scuze sunt baiat nu puteam sa nu ma bag...se penseaza baietii care au par prea mult sau care sunt ingrijiti...eu nu vad o problema in asta

| Bianca_9620 a răspuns:

Sincer da prefer un baiat care se penseaza decat unul care are o matura in loc de sprancene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu nu.:-s