| claudiu_9632 a întrebat:

Pentru fetehappy voi pand sunteti in momente de intimitate cu partenerul vostru ce va face sa va excitata cel mai tare? ma refer ce trebuie sa faca baiatul sa va excite?big grin

1 răspuns:
| NoUseForAName a răspuns:

Femeia are fantezii iar ele isi doresc sa le lipesti de perete si sa smulgi hainele de pe ele si sa le tragi de par in timp ce faceti sex. Acest lucru face pe orice femeie sa isi muste buzele de placere.

Muscaturile sunt destul de sexy insa in locurile care le fac sa se simta bine, gat, urechi.

O alta metoda ar fi suptul degetelor in timpul sexului, chiar daca pare o chestie mai nasoala sau nepotrivita, in timpul sexului este cat se poate de excitant.

Si nu uita ca dintotdeauna femeile au tanjit dupa ceva ce le era interzis. Daca i te oferi pe tava, in cel mai bun caz te va primi cu o grimasa de plictiseala. Joaca-te cu ea, tachineaz-o, fa pe inabordabilul, las-o sa te seduca.

Sper ca te-am ajutat cat de cat.
Bafta.