| DestinyDD a întrebat:

Sunteti fericiti impreuna cu partenerul vostru, sau exista si momente cand va scoate din sarite? Argumentati de ce.

Răspuns Câştigător
| Gabriela_6004 a răspuns:

Pe o parte pot sa zic ca sunt fericita si da exista unele momente cand pur si simplu ma scoate din sarite, cand eu ma cert cu un baiat iar el il cunosate si imi zice,, eee nu ma intereseaza e problema voasta'' deci morr cand zice asa

3 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Pe mine ma scoate din sarite cand e somnolenta si-o trimit la culcare, zice ca nu-i somn dar sta precum cartofu` eu vorbesc cu ea si ea-mi raspunde total altceva ganditoare. Si cam atunci ma scoate din sarite ca pare indiferenta dar ea e in lumea lui ENE deja.

| DestinyDD explică:

Ma refer la partenerul de viata.

| Nimeni_1295 a răspuns:

Ca exemplu,eu cu prietenul meu suntem foarte ferciti,sunt foarte multe momente placute, atunci imi dau seama cit de tare il iubesc, dar oricum ca in fiecare pereche sunt prezente si momente iritante.Dar nu sunt perechi unde sa nu fie nici o problema.