| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: ziceti-mi si mie toate marcile de absorbante nu radeti da vreau sa ma interesez si daca sunteti dragute ce folositi si daca sunt bune si ce recomandati? funda pentru cea care imi zice toate absorbantele si ce folositi

6 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Eu folosesc absorbante Always şi, după părerea mea, sunt cele mai bune. Ţi le recomand.

| DouaPuncteIcsulette a răspuns:

Buna...pai eu iti recomand Always [ le folosesc de 2 ani si nu m`au dezamagit niciodata]... sau Ob [nu am folosit insa prietena mea foloseste si este foarte multumita de ele ] happy

| Bibuu09 a răspuns:

Pana acu nu am auzit de absorbantele lady anion de unde le pot cumpara nu am vazut nicaieri stie cineva? sunt bune

| Terranova a răspuns:

Eu folosesc Always Sensitive. Suprafata absorbanutlui este din bumbac si este mai delicata.winking

| Didiiiiiii a răspuns:

Eu folosesc ob`uri, sunt mai sigura cu elehappy Sper sa-ti fie de ajutor:*

| pinkk a răspuns:

Eu folosesc cateva dar sunt foarte bune. uite ti le vuoi zice,, Always, Tampax, Discreet, Lady Anion, astea sunt cele care le folosec eu si sunt foarte bune uite in ultimele 2 zile de menstruatie poti sa folosesti Discreet, sunt foarte bune eu le folosesc pe toate astea si chiar sunt multumita. Sper ca te-am ajutat.Kiss