| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi ce absorbante/tampoane folositi cand sunteti pe stop?
Cum vi se par absorbantele Bella? Sunt bune?

si. ce pastile luati pentru dureri?

Fundita happy

Răspuns Câştigător
| MeridaOcean a răspuns:

Eu folosesc absorbante bella, sunt bestiale(pana si mama le foloseste laughing)sunt mai dragute, ma simt fresh in ele si uneori chiar uit ca sunt pe stop, unele dintre ele au un miros placut.Always nu am incercat :p iau ibalgin si imi trece sau imi pun o sticla cu apa calda pe burtica si imi trece. happy o zi buna!:*

| MeridaOcean a răspuns (pentru MeridaOcean):

Apropo(uitasem sa-ti zic), te sfatuiesc sa nu folosesti Always, mama mereu imi zice ca te incomodeaza, irita si mai ales cand iti curge mult, iar suprafata pare a fi de plastic surprise Sunt mult mai bune cele de la Libresse si Bella, au suprafetele de bumbac si absorb bine, in ciuda faptului ca majoritatea spun ca sunt contrafacute si proaste..nu-i adevarat. Oricum trebuie sa le incerci pe fiecare ca sa stii care ti se pare bun. Sper ca te-am ajutat, te pup :*

7 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Always folosesc si eu. Iti recomand sa nu folosesti Libresse, alea sunt nasoale rau, adica dupa ce le porti se fac foarte naspa adica vata aia dinauntru se strange si sunt si foarte incomode.

| dulcikaaa a răspuns:

Eu folosesc numai Always sunt cele mai bune....Si pastile folosesc Ibalgin Sau Nospa.Succes

| dulcikaaa a răspuns:

Eu folosesc numai Always sunt cele mai bune de Bella nu stiu ca nu am folosit si pastile eu folosesc Nospa sau Ibalgin.Sau un sfat mai simlu stai la caldura ia-ti sosete in picioare acopera spatele si ai sa vezi ca o sa te mai doara spatele su burtica big grin

| looovee a răspuns:

Folosesc Kotex mie imi plac foarte mult, insa fiecare are preferinte. Pastile NoSpa

| Nostalgy a răspuns:

Buna :*Eu folosesc Always ultra.Da, sunt bune absorbantele Bella, incearca-le!winkingUneori cand ma doare burta iau Nurofen happy

| Mustata_Diana_1998 a răspuns:

eu folosesc always, iar pentru dureri iau paduden