| Dulgherul a întrebat:

Pentru fumatori, cum v-au prins parintii si ce v-au facut?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ai mei nu ma cred nici acum la 23 de ani ca fumez.Am tigarile in genta.
Bine ca nu fumez de fata cu ei da nu ma cred daca le-am spus si fumez de la 14 ani.
Mie cand eram mai mica mi-au spus ca daca ma prind imi baga tigara invers in gura aprinsa.Acuma sper sa nu ai si tu "norocul" asta laughing.

| CdeMetal a răspuns:

Inca nu m-au prins.

| Dimitrov_Liviu_1999 a răspuns:

Eu am fumat prima data la varsta de 16 ani dar nu mi-a plăcut, acum la 18 zic ce bine ca nu m-am apucat de fumat etc. si intr-un fel e bine.