| R100 a întrebat:

Pentru o fundita... cine ma poate ajuta cu niste citate care le-as putea scrie pe tabla pentru colegii mei de a 12-a care termina liceul?! Trebuie sa fac maine o clasa... sa o facem frumos pentru festivitate. Ideei ceva ce as putea scrie?! Multumesc frumos happy

2 răspunsuri:
| Raul_5121 a răspuns:

Va multumesc tuturor ca ati fost ca o familie in toti acesti ani si ne-am ajutat reciproc atat la bine cat si la greu! ..Tot prieteni vom ramane alaturi mereu noi tot o sa fim, si la petreceri si la distracti tot o sa ne chefuim. A trecut mult timp, imi aduc adesea aminte cand eram niste copii, cand prin clasa-a 9-a radeam si faceam prosti, timpul a trecut, ne-am maturizat, tot am sa tin minte anii care m-au ''marcat''..Anii au trecut, noi am ramas, am realizat multe si-am invatat,ca prietenii se castiga greu, dar se pierd usor,voi ati avut greija sa nu pierd niciun prieten, cand mi-a fost greu, ati fost alaturi de mine, mereu si m-ati ajutat sa depasesc situatia care parea aproape imposibil de realizat! Stiu ca ne-am mai si certat, nimeni nu-i perfect, dar oamenii care au suflet iarta si a doua oara evita eventuala cearta. nu le gasesti daca le cauti big grin sper ca ti-am fost de ajutor, daca mai ai nevoie de ceva te pot ajuta. Multa Bafta! happy

| R100 explică (pentru Raul_5121):

Dar nu sunt cu iei in clasa. Sunt niste colegi din liceu care termina clasa a 12 a si noi ca suntem clasa cu acelasi nume ( B ) si noi suntem a 11 a si le facem loc clasa..frumos..pentru maine ca au festivitate. Asa ca te rog din suflet spune-mi ceva de scoala..de totii ani..de ceva. Nu de certat si etc