| Smileeveryday98 a întrebat:

Pepenele rosu ingrasa?

Răspuns Câştigător
| oana1238105 a răspuns:

Eu stiu ca nu ingrasa dar nu e bine sa mananci in exces... Adica daca mananci mai rar nu ingrasa chiar face foarte bine dar daca mananci in exces nu e vorba ca ingrasa, dar o sa ti se faca rau. si te umfli la burta o zi. dar dupa revii la normal tongue big grin pofta buna!

4 răspunsuri:
| TeooQrr12 a răspuns:

Nu. Pepenele rosu este foarte sanatos pentru ca are foarte multe vitamine si contine multa apa insa nu e ok sa il consumi in exces pentru ca o sa te simti balonata si o sa te duci la toaleta foarte des asa ca mai bine ai grija. Spor!:*^^