| Ofiintă a întrebat:

Perie de par Rowenta, merita sau nu cumparata?
Nu vreau sa folosesc placa de par pentru ca imi face parul mai lins si il si arde.
Vreau peria respectiva ca sa-mi pot aranjaza parul de fiecare data cand am nevoie, fara sa-l deterioreze, si sa obtin o coafura cu volum.
Nu stiu daca perie respectiva este la fel de buna precum publicitatea.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Marfa nevândută își face reclamă.
Are o colegă de serviciu și este mulțumită de ea.
Nu uita, că și tu trebuie să ai o tunsoare cu volum pentru aranjarea acestuia cât mai repede și lejer.
Pa, pa.

1 răspuns:
| ang31989 a răspuns:

Da e buna numai ca iti trebuie indemanare dar o capeţi pe parcurs! Succes!