| OzzyOsbourne a întrebat:

Peste cateva saptamani am banchetul, iar eu nici acum nu mi-am luat rochie.Ma gandeam la o rochita rosie din dantela cu pantofi negrii din antilopa (cred ca asa se numeste),sau daca nu imi gasesc,imi puteti da cateva idei? Nu sunt foarte inalta am 1, 68.happy

2 răspunsuri:
| Mihaelazet8 a răspuns:

Si eu am banchetul peste o luna eu am cautat pe net rochite.as vrea una albastra cu pantofi crem am gasit ceva si sunt frumoase, pantofii i-am cumparat dar mai trebuie rochia, depinde si cum arati daca esti bruneta, blonda ai tenul mai inchis sau nu. iti doresc distractie placuta!

| OzzyOsbourne explică (pentru Mihaelazet8):

Pai sunt bruneta, dar as vrea sa ma nuantez, si am tenul destul de ok, adica nu sunt nici alba, alba dar nici inchisa.