| soraGrime a întrebat:

Peste câteva zile va fi ziua mea şi desigur că voi duce bomboane la şcoală. Le voi lua şi profesorilor câte o ciocolată. Sunt în clasa a 9-a şi am o dirigintă nouă(până acum am avut doar diriginţi bărbaţi) şi nu ştiu dacă şi dumneaei să-i iau tot ciocolată sau să-i fac un pachet cu alte "atenţii". Ce ziceţi să fac?

6 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Pentru ce sa-i dai flori sau alte atentii? Este ziua TA! E de ajuns daca ai o cutie de bomboane separata pentru profesori. Daca traditia e cu o ciocolata pentru fiecare, pastreaz-o, dar si asa e prea mult.

| zaratu a răspuns:

Niste flori sau un set de cafea

| CristinaTaranu a răspuns:

E ziua ta, nu a ei.Serveste-o si pe ea cu o bomboana sau in cel mai "rau" caz da-i o ciocolata, dar sa-i iei si alte "atentii" e deja prea mult si prostesc, chiar.

| Ady994 a răspuns:

Parerea mea e ca o bomboana e de ajunslaughing

| AlexandraDianca a răspuns:

Dai tot cioolata! Oricum tu hotarasti! Eu iti recomand asta ca e ziua ta! Oricum la multi ani!

| HinataHyuga1207 a răspuns:

Eu zic sa aduci ii aduci niste flori si niste ciocolata!