| mateisitudor a întrebat:

Peste o lună si ceva o sa iau permisul. Tatal meu are o masina care e destul de nașpa, e mai mult o duba. Oare prietena mea va zice ceva daca nu am masina? Sau ce ii pot zice, ca sa inteleaga ca degeaba am permis daca nu am cu ce sa ne plimbam

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Poiana_Ionutt_1996 a răspuns:

Salut. Dacă chiar te iubeste si tine la tine, nu ar trebui sa o intereseze daca o sa iti iei masina sau nu, sfatul meu este să-i zici ca vrei sa iti iei masina când o sa găsești una bună si sa aiba răbdare, eu am avut permis de 5 ani și abia acum 3 luni mi-am cumpărat prima masina iar prietena mea niciodata nu mi-a reproșat că de ce nu am masina, pentru ea nu conta asta, conta sa vada ca tin la ea happy zi faina!

1 răspuns:
| goguPatent a răspuns:

E cu tine pentru masina?