| mada_2121 a întrebat:

Peste o saptamaa e ziua de nastere a unei prietene si as vrea sa ii fac un cadou mai special dar care sa nu fie foarte scump. ce idei aveti? daca stiti un site de unde pot comanda v-as fi recunoscatoare daca mi-ati da link-ul. PS funda pentru cel mai de ajutor raspuns. multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Buna! Am fost si eu intr-o situatie de genul acum scurt timp : poti opta pentru un album cu fotogrfaii in care sa apareti voi 2 si alti prieteni ( eventual daca aveti un grup al vostru puteti pune poze cu grupul); sau daca te pricepi sa desenezi ( in creion/ culori/ pictat) poti opta pentru un portret (sau poti ruga pe cineva sa te ajute); sau poti cumpara un tricou pe care poti lipi o poza sau sa scrii ceva; nu mai am idei dar ca sa ii oferi acel cadou poti face in felul urmator: sa pui cadou la fundul unei cutii ( nici prea mare dar nici prea mica) si apoi sa pui bucatele de hartie creponata sau bucatele de ziare/ reviste deasupra cadoului ( si sa stea sa scoata toate hartiutele pana gaseste cadoul) :d. Sper ca te-am ajutat:*