| ℓDℓ a întrebat:

Bunahappy

Cum as putea sa imi rasfat iubitul? sau sa facem alte lucruri mai nebunatice,nu acelea zilnice,monotone.
(I-am facut masaje,am gatit impreuna, jocuri cu ciocolata etc)
Mi sau epuizat ideile.
cele mai multe si frumoase idei primesc fundita! multumesc:*

2 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Pai cum, nu mai functioneaza florile si romantismul si toate cacaturile pe care le promovezi?

Distractie nene, ca d'aia suntem tineri. De gatit si de masaje avem timp dupa 50 de ani; asta daca incepe sa moara cocoselul, altfel dupa 70 de ani; asta daca incepe sa mo...ai prins ideea.

| Bear88 a răspuns:

Daca vrei sa il innebunesti pur si simplu, te-as sfatui sa afli chiar de la el ce lucruri i-ar placea sa faceti impreuna. E cea mai sigura metoda de a-l face fericit. Pentru ca nimeni de aici nu stie ce il face pe el fericit.