| Ruxyana a întrebat:

Ceauhappy
am nevoie de ajutor urgentcrying
sunt prinsa intre 3 baietii...
am fost la inceput cu "X" care m-a facut sa sufar ff mult dar inca il vad zilnic si stiu ca si el inca tine la mine.cand m-am despartit de el am mers la ziua unei rude de familie.si acolo l-am intalnit pe "Y"...este Dj... i-am dat idd meu si am vorbit cu el pe mess si Dz a dat sa ne vedem la alta petrecere:X:X. iar in seara aceea l'am sarutat
iar dupa seara aceea nu l'am mai vazut dar am continuat sa vorbim pe mess
si am inceput sa il plac(doar il placeam nu-l iubeam)
dar cand a inceput sa-mi placa mai mult de el am vazut o poza cu una la avut lui x( si am incetat sa mai vorbesc cu el. zilele astea nu am mai vazut poza lui aia la el la avatar iar el a incercat sa intre in vorba cu mine
cand am vazut poza lui eu am fost foarte suparata. iar varul meu m-a dus la o petrecere sa imi mai treaca supararealaughing iar acolo l-am intalnit pe "Z" cu "Z" am dansat toata seara si mam simtit foarte bine cu elhee hee el fiind si prieten cu varul meu i povestea de mine la varumiulaughing el nestiand ca eu sunt vara luilaughing iar varul meu imi spunea tot ce zicea el de mine
si ma placea. dar nu facea deloc nici un pas crying
desi eu i-am aratat ca il plac

la cine sa ma opresc?
crying
pe care sa'l alegcrying?

Răspuns Câştigător
| Alina_5575 a răspuns:

Nu iubesti pe nici unul, ti la toti 3 dar nu iubesti.Probabil ce are unul nu are altul si ce nu are altul are celalalt si asa mai departe.Fiecare e special in felul lui si te atrage cate ceva la ei. Fa ce simti ce iti zice inima, dar cred ca "Z" ar fi cel mai indicat pentru ca sti sigur ca tine la tine dar evident ca tine si de ce simti tu.

Am fost si eu intr-o situatie numai ca era vorba de 2, o luna am dus`o eu asa dar pana la urma am renuntat la o relatie de 7 luni pentru altcineva care incerca sa ma cunoasca dar totusi nu-i dadeam acazia(bine ca au fost mai multe la mijloc aflasem si niste lucruri despre prietenul meu)si pana la urma am ramas cu el si nu`mi pare deloc rau am facut doar ce am simtit.

Parerea mea e sa alegi pe cel ce crezi ca te poate face fericita si merita

Pa pa

13 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

In ritmul in care mergi, in scurta vreme o sa iti placa si o sa ii cunosti pe toti cei din batalionul de la Caracal.

| Flav a răspuns:

X, y, z atat? Eu sincer sunt de multumit de tine. Bine ca nu ne-ai enumerat literele grecesti. Of, alta pustoaica ce va zburda prin Bmw-uri si va fi cunoscuta prin cartier. Si sa vezi domle, ca e si printesa.
Mi-a mai placut ceva la tine. Replica ''sunt prinsa intre 3 baietii...''. Peste cativa ani chiar asa te vad prinsa, dar sub alte conotatii.
Hai pa Scufitooooo...

| Eu4EverX a răspuns:

Alegel pe care esti sigura ca il iubestihappy. Noi nu potem sa iti zicem ce sa faci deoarece nu ii cunostem pe nici unul dintre cei 3 baieti.

Asculta-ti inimabig grin

Succes:*

| viatadecacatt a răspuns:

Y si Z par doar niste "aventuri de-o seara", parerea mea ar fi sa ramai cu X pentru ca din cate spui el inca mai tine la tine.
Dar depinde si ce simti pentru fiecare.

| bluesky a răspuns:

La intrebarea aste chiar nu am cum sa iti raspund, adica tu sti ce simti la care tii mai mult! Nu stiu... e neaparat sa alegi pe vreun( " sa alegi" ca si pe un obiect, nu e bine), mai bine stai singura, sau acum e mai cool sa ai iubit desi nu tii la el? straight face OK faci cum vrei!

| moonY a răspuns:

x te'a facut sa suferi si nu mai sunteti impreuna
pe Y nu l'ai mai vazut din seara in care l'ai sarutat
iar Z nu face deloc primul pas.
&intrebi pe care sa'l alegi? nu prea ai variante.

| mada12 a răspuns:

Sti, noi iti putem da sfaturi, dar nu noi simtim asta.ci tu, inima ta este cea care decide.Noi nu te putem ajuta in sentimenta, nu noi simtim in locul tau, ci inima ta.Si,incearca sa afli mai multe despre asa numitul Z.intreaba-l pe verisorul tau daca mai zice ceva de tine.winking Bafta

| radu a răspuns:

Pai eu cred ca ultimu... z

Răspuns utilizator avertizat
| pendula a răspuns:

Parerea mea. e urmatoarea... ce e mult nu strica. big grin crede-ma happy hehe asa fac eu relaxeazate doar sa nu afle :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă prințeso, ești cam curvă. Nu eu te cataloghez acolo, ci dicționarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare. Ai chiar tu raspunsul si mai ceri ajutor?

Nu se stie daca X nu este deja cuplat sau cat te mai place...
Dupa mine Y ori isi bate joc ori profita
Z... ar merge laughing
Acum nu stiu. Gandeste-te bine. Tu iei o decizie nu noi laughing
Este vorba de tine, ce simti pentru fiecare ca doar nu te-or atrage toti la fel laughing. Cel care va vorbi cu tine primul te place cu adevarat laughing thinking
Sa nu iei o decizie doar asa pentru a alege

| dimimann a răspuns:

Alegel pe cel cu care te simti cel mai bine iar daca acela nu face nici un pas fa tu si la sfarsit spune-i "esti cam timid nu stiam ca fata trebuie sa faca primul pas''iar apoi razi si tu.