| deedeeutsa a întrebat:

Pff. As vrea sa ma informez de un liceu anume. De liceul Emil Palade- Constanta. Unii il stiu ca *Sanitar*. E adevarat ca acest liceu se bazeaza mai mult pe chimie? :-s. E singura materie care nu termin niciodata cu brio. Si mi-e sa nu am probleme la liceu, deoarece la acest liceu m-am gandit sa dau.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
in primul rand nu stiu cum sta treaba in constanta dar in maramures in licul sanitar unde-i o prietena de-a mea si ea m-i-a spus ca conteaza foarte mult chimia gandeste-te e sanitar deci trebuie sa stii chimie si alte chesti

sper ca raspunsul meu sa te ajute bafta

1 răspuns:
| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey happy
Ma bucur ca te'ai gandit la acest liceu. Spre exemplu.eu sunt la liceul "G.E.Palade" si da, se pune baza pe chimie, fizica si biologie... daca te descurci al fizica, iti e usor si la chimie. E usoara materia eu zic ca o sa-ti placa mult.
Te'am pupat si bafta! :*