| dragonslep a întrebat:

Pff mi se intimpla ca dupa ce maninc dupa 15- 30 minute sa imi fie iar foame de ce? (am 15 ani )

3 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Depinde si ce mananci, daca mananci ciocolata si produse fainoase e normal sa ti se faca foame mai des.Incearca sa mananci ceva consistent, gen o salata de rosii sau orez brun.Si bea mai multa apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ori nu te hrăneşti consistent, ori ai început de diabet.
Mergi la medic dacă te supără.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,nu cred ca este diabet.Probabil nu ai un program fix de mancat si de asta ti se face mereu foame.Fa-ti un program strict si o sa vezi ca nu o sa mai ai nimic.