| Papita a întrebat:

Pfff. Am o problema. Sunt in clasa a9a. la mate-info engleza intensiv. dar, nu ma atrage nimic la acest profil... As vrea sa ma transfer la un alt liceu. Am vazut in brosura. o specializare care suna cam asa "tehnician desenator pentru constructii si instalatii". Cine imi poate spune si mie in ce consta acest profil?batting eyelashes [Dau fundita pentru cel mai bun rasp]:X

2 răspunsuri:
| YOLO3e333 a răspuns:

Pai e exact ce scrie acolo faci desene pentru constructii. Din cate stiu ca sa te muti la alt profil trebuie sa dai de la 4 la 8 teste...

| Caaty a răspuns:

Daca nu te atrage nimic la acel profil de ce l-ai ales?