| Aishaa a întrebat:

Ok, big big big problem! pe facebook am primit acel link cu 'are you in this photo? si am virusi... a trimsit la toata lista de mess fara sa vreau eu acel link.cum pot scapa va rog?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| trustbogdan a răspuns:

Instalezi asta: http://www.superantispyware.com/......dfile.html apoi ii dai o scanare, iar dupa restart scapi de ce ai tu

| boy777 a răspuns:

La Malwarebytes selecteaza full scan ca sa-ti scaneze tot sistemul nu Quick scan si la final sterge infectiile.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

O nu, si tu ai virusul? Si eu il am... L'am primit de la un prieten care si el nu stia...si am apasat si eu si acum il am.La mine se da la toata lista dupa fiecare 15 minute, si lumea ma intreaba de ce le'am dat virusi.
Eu cred ca nu putem scapa de acest virus, doar daca instalezi din windowsul.