| Lost In Your Smoke™ a întrebat:

Pierd tipul...ma plictisesc:d. Voi ce faceti cand va plictisiti? Aaa >:"si inca o intrebare.Inafara de Photoscape si Photoshop care este foarte greu de gasit complet, ce alt program mai stiti? Nu vreau pentru colaje sau astea. vreau un program cu care as putea de exemplu sa colorez parul sau sa schimb culoarea ochilor sau a unghiilor:d.Astept un raspuns.
Xo`Fata cu suvita albastra ™ `xo

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Urmaresc episoade cu verano de amor [unde joaca dulce maria din rebelde] oriqm e o telenov de nota 50
si ma uit la filme, mai citesc o carte:-\
chestii din astea
piscina:X
bronzatul pe bloclaughing

| BRoxana a răspuns:

Concerte! a si este pentru ceea ce vrei tu PhotoInstrumenthappy eu il folosesc si ti-l recomand, daca vrei ti-l trimit si eu l-am primit de la o pr nu l-am luat de pe net, id: ciufix25, bafta

| Flash a răspuns:

rolling on the floor asta e buna tare, scuze, dar char ma faci sa rad.
Photoshop fara nimic, adica cum vine el, chiar si demo, are foaaaarte multe chestii, schimbarea culorii parului, unghiilor, etc e ceva banal, se pot face lucruri mult mai complexe si cu cel mai sarac Photoshop, asa ca nu cauta alt program, pune mana si invata! Gasesti o gramada de tutoriale pe youtube si pe net in general.