| Anonim13777 a întrebat:

Plac doua baieti,ei ma plac pe mine,si nu stiu ce sa fac,daca aleg unul, automat celalalt se va supara

Răspuns Câştigător
| Ariannna a răspuns:

Știi că prima dată și prima dată trebuie să te gândești la tine și cum îți va fi ție mai bine, nu trebuie să pui pe nimeni mai presus de tine.Alege-l pe cel cu care crezi că te vei înțelege mai bine, cu care nu te cerți, cu care râzi și faci lucrurile alea nesemnificative dar frumoase, și să fii sigură că odată ales unul dintre ei nu vei avea niciun regret față de celălalt.

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Câte băieţi placi?

| PreaTareღ a răspuns:

Alege-l pe cel care il iubesti tu.
Nu-ti fa griji ca celalalt baiat, poti sa nu-i spui.

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Alege cu inima! si asta este!
Bafta!

| Anonim13777 explică:

Sunt amandoi in aceeasi clasa, se inteleg bine

| Dudulica_Andreea_2001 a răspuns:

Alege-l pe al doilea.