| Maly_8260 a întrebat:

Imi place de 2 baieti foarte mult care din coincidenta sunt frati(nu gemeni) si nu stiu pe care sa il aleg

ps:unul este cu mine intr-o clasa iar celalalt este mai mare cu un an decat mine

Răspuns Câştigător
| LoveBonJovi a răspuns:

Eu zic să îl alegi pe cel cu care te înţelegi mai bine şi care te place.

3 răspunsuri:
| FashionCellia a răspuns:

Draga Maly te sfatuiesc sa te consultzi cu prietena ta cea mai buna intai dar daca nu ai trebuie sa reflectezi asupra situatziei, adica:
1.Sa vezi cu care te intelegi mai bine.
2.Sa vezi care este mai intelegator, mai bun, care invata mai bine(optional), care se comporta mai bine cu tine.

| edy_8670 a răspuns:

Pe ala mai mare sugestia mea!

| georgyana15 a răspuns:

Pai alege-l pe ala mai mare si sa speram ca ala te vrea e mai bine ala mare happy