| LoveGoneWrong a întrebat:

OK. Nu de mult, am avut si eu pe cineva... dar s-a despartit de mine. Nu stiu din ce motiv. Acum, 2 baieti vor sa fie cu mine. Nu stiu pe cine sa aleg. Cu unul dintre ei am mai fost si e chiar tupeist cand vine vorba de relatii. In schimb, celalalt e ceva mai indiferent... Deci, pe cine sa aleg? : Indiferentul sau tupeistul?

Răspuns Câştigător
| BestOfTheBest a răspuns:

Nici una nici alta. explica`le la fiecare ce vrei tu de fapt.sa te alinte si alte ***`uri din astea. happy vezi care o sa accepte si care nu.sau mai bine sti ce. pune`i sa iti demonstrezehappy care o sa demonstreze primul, cu ala sa te bagiwinking sfatul meu

1 răspuns:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu zic ca ciorba reincalzita e naspa.

dar,trebuie sa alegi (si rapid) de cine iti place mai mult.
nu trebuie sa lasi pe x sau y sa aleaga pentru tine,mai ales ca noi nu stim nimic despre ei,si u nu ai zis de cine iti place.
deci,alege-l pe cel de care iti place mai mult, dar eu zic ca de tupeis te-ai despartit dintr-un motiv, si cum lumea nu se schimba.