| Mariayza a întrebat:

Plac un baiat. E atat de dulce.... El este mai mare ca mine cu 4 ani. Ma ignora si pe facebook ma are la block. Este in aceeasi scoala cu mine. De la anul nu o sa il mai vad la scoala. Dar este vecinul meu intr-un fel. As putea face ceva ca sa fim macar prieteni?

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

L-ai terorizat sau ce i-ai facut?

| AirănMeidăn a răspuns:

depinde
in primul rand de ce ti-a dat block?

| smartlollipop a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc... Dar nu prea cred.
In ziua de azi, block pe facebook reprezinta o mare razbunare si faptul ca te ignora inseamna ca are ceva cu tine... Poti incerca totusi sa te apropii de el prin prietenii lui, desi sunt slabe sansele daca el este cu 4 ani mai mare.
Bafta!

| RespiraSiInspira a răspuns:

De ce te-ar avea la block? I-ai spus cumva ca il placi?

| bmliohndu a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui s ane spui dc te are la block ca sigur l ai suparat cu ceva