| Sopphiiiiie a întrebat:

Pleasee Helpp
Nu stiu cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala. :-ss
1. Cu un hanorac cu gluga albastru cu niste fete de la Yahoo Messenger... blugi/niste pantaloni cu foarte putin tur lasat si tenesi
sau:
2. O camasa lunga cu o curea lata. colanti / blugi stramti. si opincutse / sandale

Răspuns Câştigător
| diana_3310 a răspuns:

Cred ca ai putea incerca.pantalonii cu turul lasat, o camasa nu f.lunga cu o curea subtire si niste opincutehappy
Sper ca te.am ajutatbig grin

4 răspunsuri:
| Andreutza1998 a răspuns:

Eu ma imbrac cu balerini,camasa cu o curea, blugi stramti deci aleg camasa cu curea, blugi si opincute

| JulieAndreeaB a răspuns:

Sincer,cam nici una. La scoala trebuie sa te imbraci decent. E ok o pereche de jeansi, un tricou si o pereche de tenesi.

| Star98 a răspuns:

| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Eu zic blugi stramti, camasa cu curea si tennesiwinkingasa ma imbrac si euhappyhappyhappy