| anonim_4396 a întrebat:

Plz help nu este pentru tema ma ajta sa ma gandesc cum sa rezolv o problemadar asta nu inseamna ca imi faceti voi tema pliz raspundeti-mi la urmatoarea intrebare!

care este masura unghiului format de bisectoarele a 2 unghiuri adiacente suplementare?

Răspuns Câştigător
| GabrielaRawr a răspuns:

45 de grade. funda?
:X:X

1 răspuns:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Cica nu e pentru tema.Cat de prosti crezi ca suntem(in afara de persoana obsedata de funda de mai sus)? rolling eyes.si te mai intrebi de ce cand le pui adolescentilor o intrebare de tipul asta se uita la tine de parca i-ai injurat.