| anonim_4396 a întrebat:

Plz un sfat de la cineva de peste 18 ani daca se poate :d de curand mi-am gasit pe cineva care e cu vreo 15 ani mai mare ca mine. il iubesc pentru ca arata ff bine pentru varsta lui dar si stie sa ma faca cea mai fericita fata... dar a intervenit unu care zice sa ma culc cu el, adica mai pe fata, sa faca ce vrea cu mine cand vrea el. cum sa fac ca sa il refuz mai politicos fara sa-l starnesc. adica asta e violent si sincer mi-e frica de ce poate face. plzzzzzzzzzzz help me! No hankey pankey bussines! multumesc

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Off draguto, te mananca rau nenicule?
Du-te fata mea la liceu lasa-l pe ala, auzi si tu, e de 2 ori cat tine(si inca ceva)
Eu ca barbat la 20 de ani, imi permit sa sar pe una de 40 pentru o noapte,nu ma arata nimeni cu degetu ca is fraier, dar tu? ce zici, iti permiti?laughing
Gandeste-te inainte la consecinte, eu nu trebuie sa ma gandesc la altele decat la BTS si la protectie happy
Ca in rest, na happy
Ai grija, daca de acum te gandesti la carici, ce faci pe la 18 ani?

| Ioana380486 a răspuns (pentru Liviu):

Nu e ceea ce pare. sa stii. prietenu meu arata ca unu d 20 d ani si ma face sa ma simt foarte bine cu el, si nu m-am culcat cu el. problema e de ala care nu ma lasa in pace. am mai avut o problema cu el ca l-am mai refuzat dar e pus pe rele. nu stiu ce poate face, zice la toata lumea ca m-am culcat cu el, zice ca nu stiu ce i-am facut. ( dar nu am facut nimic din toate astea ). e debil omu. ce as putea sa fac sa scap d el? mersi mult

| Liviu a răspuns (pentru Ioana380486):

Ai zis bine arata de 20 de ani, dar cum gandeste scumpo?
Si eu am 20 de ani si arat de 15 cand ma barbieresc, cand nu ma barbieresc imi dau copiii de 12 ani cu 'sarumana' deci stai linistita, sunt fel si fel de oameni, nu e asa cum crezi tu insa te las sa vezi pe pielea tabig grin

| Ioana380486 a răspuns (pentru Liviu):

Deci sa-ti explic... are grija sa zambesc mereu, imi face complimente, mereu mereu imi zice ca sunt doar a lui si ca sunt frumoasa, ma face fericita. si nu are cum sa minta pentru ca ar fi un prea bun actor pentru a ma insela. mersi :*

| clauss a răspuns:

Esti nascuta in,, 95,, daca nu ma insel, asta inseamna ca prietenul tau are 32, ce trecut are? sa nu cumva sa te foloseasca si sa ajungi pe la prostitutie, iar celalalt baga frica in el si spune i ca te duci la politie, eventual inregistreaza l cu un telefon, pe ascuns, esti minora doar