| UserTPUAnonim a întrebat:

Heelp me lume! Nu mai stiu ce sa fac.
A trebuit sama vad cu un tip de la mine din oras.Toate bune si frumoase!
Am vorbit cu el la telefon, am stabilit sa ne intalnim, sa ne cunoastem mai bine.Lui ii place foarte mult de mine si mie imi place de el, n-am ce comenta. Mi-a spus inainte de intalnire ca sa vin la locul stabilit singura. Si eu, am venit cu o prietena de-a mea, treaba este ca ea nu statea mult, il vedea si pleca. El s-a suparat ca eu nu eram singura si a plecat acasa.(venea de la antrenament)In momentu ala nu=mi venea decat sa alerg dupa el si sa ii dau o mama de bataie laughing. In fine asta atrecut.La o saptamana ma suna si ma intreaba ce mai fac, cum o mai duc, chestii d-astea. Apoi la o luna ma suna si-mi zice " Dar noi cand facem chestia aia rusinoasa?"Eu i-am zis ca nu as vrea sa o fac si el mi-a zis ca " Da ce o sa stai virgina pana te mariti? ai si tu o varsta. trebuie sa fii satifacuta". Mentionez ca eu am 16 ani jumate, iar el are 20 ani.Eu i-am dat de inteles ca nu vreau sa o fac din simplul fapt ca nu prea il cunosc si nu stiu cam ce i-ar putea capul si poate ca dupa ce m-as culca cu el, m-ar parasi sau altele, mai stiu eu ce.Traiesc cu o teama, asta e! Cate nu se intampla in ziua de azi.Si chiar l-am intrebat " Dar daca ar fi sa o facem, dupa ce s-ar intampla?" Si el mi-a zis "am sta impreuna". Si chiar au fost zile cand l-am intrebat " mai omule esti obsedat de sex?"
Deci dati-mi un sfat ca nu stiu ce sa fac.
Cum sa ma culc cu el daca nici macar nu am o relatie cu el?
Eu as vrea sa ma culc cu un baiat pe care sa il iubesc si sa stiu ca as face-o din dragoste, nu ca asa vrea unu si altu.
Mi-este foarte frica ca o sa si inventeze barfe despre mine, mai ales ca este baiatul unui polistist si are o gramada de prieteni si putere si etc.
Deci ce sa fac?
Un sfat va rog?
Va multumesc!
si scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Nu o face, mai ales cu el, tu abia ai 16 ani si el 20, iti dai seama ca isi bate joc de tine, taicaso al trebuie sa stie ca fiusu' face corupere de minori... Daca te mai deranjeaza al trebuie sa iei atitudine, sa nu fi violata. Este foarte periculoasa chestia in care te-ai bagat... Cel mai bine si indicat ar fi sa iti schimbi nr de tel si sa vezi cum faci sa nu te mai intalnesti cu el! Numai bine, daca mai vrei sa vb poti sa imi primiti un mesaj pe privat si iti praspund cu placere! Funda?

3 răspunsuri:
| paupaulapaulina a răspuns:

Daca cu adevarat te iubeste ar fi de acord cu tine big grin
Eu iti propun sa nu te lasi pacalita de el, mai ales ca nu il cunosti indeajuns de bine happy
Ar trebui sa vorbiti si sa stati sa discutati despre viata voastra happy
Asa o sa poti sa iei o hotarare big grin

Bafta big grin

Fundita big grin

| iulyspy a răspuns:

E coruptie de minori...are si tatal politist si nu stie asta?
Nu te culca cu el daca nu simti ca vrei cu adevarat sa faci asta
Nu are ce sa-ti faca daca-l refuzi. Pur si simplu zi NU!
Bafta!:* Ai grija de tine:*

| asuL_5813 a răspuns:

Da...normal ar fi sa nu te lasi pacalita de el...si sa nu faci sex cu el ca sigur te-ar parasi (sunt baiat. ce dracu big grin)