| Insurgent a întrebat:

Plzz imi poate traduce candva ce spune in video asta http://www.youtube.com/watch?v=_Kkly020fZA&feature=relat ed,plzz:d
funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand eu nu stiu cine e Jeff Hardy, dar femeia spune ca ringul sau scena nu este aceeasi fara el si ca mereu se descurca bine, fara el aproape ca nu se merita.La fel spune ca ii vor simti lipsa pentru ca nu este sigura ca el se mai intoarce la WWE.Se pare ca i-a cam uimit situatia de fata. Ti-as putea traduce mot-a-mot, dar cred ca te intereseaza idea.

1 răspuns:
| Insurgent explică:

Mda...