| ANGELRA a întrebat:

Poate cineva sa-mi scrie povestea in romana a lui Ben Drowned?

1 răspuns:
| WorldFullOfShit a răspuns:

Oke', Ben era un băiat care se izolase de lumea de afară, colegii râdeau de el, nu avea prieteni, așa că îi plăcea să stea în casă și să se joace jocuri video, îi plăcea să se joace Legend of Zelda:Majora Mask.
Intr-o zi tatăl lui(care era alcoolic) l-a chemat cu el la scăldat. Când Ben înota l-a stropit din greșeală pe tacsu', și ăsta l-a înecat. Așa că acum BEN bântuie Majora Mask...