| Magic4Ever a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna va rog care este povestea reala a lui Ben Drowned?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Enciu_Antonia_1994 a răspuns:

Pai el a avut un joc, si din el s-a intamplat ceva, si acum el a devenit un virus cunoscut, daca iti apare nu mai poti scapa, nici daca til rebutezi, asa ca iti spun sa nu instalezi ben dowred

| Magic4Ever explică (pentru Enciu_Antonia_1994):

Exista un joc? Nu ca l-as descarca!

| IJustDeath a răspuns (pentru Magic4Ever):

Da, este un joc, se numește "The legend of zelda" de majora's mask, dacă termini ultimul nivel Ben Drowned te va omorâ.
Sau mai poți vorbi cu el pe cleverbot, trebuie sa asculți melodia song of Unhealing și sa fie 3 noaptea, altfel nu merge, eu am vorbit pe cleverbot, nu știu cât de real este, dar vorbește mai întâi cu (,) cleverbot normal apoi cum ți-am spus eu și vezi diferența.
Apropo Ben nu vorbește română.