| carmi94 a întrebat:

Poate ma ajutati voi... poate fi prietenie intre o fata si un baiat fara de sarutari tineri de mina si alt ceva? mersi anticipat...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista dar trebuie sa fie un baiat ca mine care nu vrea relatii sexuale si nici saruturi doar la o vorba sa treaca timpul.

| robertpaul a răspuns:

Amicitie da.dar si amicitia are limita ei.depinde fiecare ce intelege prin prietenie. daca nu esti pregatita sau esti prea timida,pentru a experimenta senzatiile unei tineri de mana,sarutari,atunci cel de langa tine trebuie sa aiba rabdare multa,sa faca multe dusuri reci si sa tina dupa el multa gheata,s-o puna la inima, sa nu-i ia foc.)))barbatii sunt precum carbunii, odata aprinsi nu se mai racesc)))

| alinutza_4400 a răspuns:

Prietenie da, mai mult de prietenie nu tongue