| Tinutza1996 a întrebat:

Hey ajutati-ma imi place de un baiat din grupa ce intrebari pot sa-i dau...
mersi anticipat:*****

4 răspunsuri:
| Octavian26 a răspuns:

Din ce grupa? Ce intrebari "sa-i dai", vrei sa-i scrii biletele? Detalii plz!

| Tinutza1996 explică (pentru Octavian26):

Din clasa...
ce intrebari pot sai ofer...
in afara de "ce faci cum la tine" si restul...

| Octavian26 a răspuns:

laughing incearcale si tu pe cele indraznete gen: ai avea ceva impotriva sa bem un suc!? n-ai un ceas sa mancam o pitza!?! si omori 2 ciori odatalaughing te bagi si in seama intr-un stil glumet si daca pune "botu" te-ai scos si cu o intalnire in oras! Barbat - Femeie merge mai tot timpu nu stiu de ce nu ar merge si invers! Daca vrei sa mai enumar cateva ma anunti tongue. Succes!

| Tinutza1996 explică (pentru Octavian26):

Mai enumara vreo citeva laughing