| ionutchiriac222 a întrebat:

Poimaine plec la mare cu gasca, la Costinesti. E pentru prima data: la ce sa ma astept?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani ai (daca esti minor sau major), unde veti locuii (hotel, motel, gazda sau cort), unde veti manca (va gatiti singuri sau, mancati la restaurant) samd.

Mult prea multe necunsocute pentru noi ca sa-ti putem spune corect la ce sa te astepti, cand nu cunoastem nimic despre tine si unde mergeti.

| dullcat a răspuns:

Din pacate, Costinesti a devenit un pol pentru cocalari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La distracție. happy

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Țineți-vă gagicile aproape de voi și portofelele la voi telefonul îl mai localizezi da gagica și portofelul sunt indetectabil.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu beți alcool peste limită și ajungeți inconștienți nu va lăsați bunurile la vedere stați aproape unul de celalalt în mulțime.

| Lrs2015 a răspuns:

Bautura multa, tigara, poate droguri, nopti albe, muzica tare etc