| sensitiveflower8 a întrebat:

Posibil sa fie o intrebare ciudata, dar daca va despartiti de iubitul vostru spre exemplu si va reimpacati dupa 3 sau 4 luni atunci continuati sa numarati de unde ati ramas sau numărătoarea lunilor impreuna se reia de la zero?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cand am fost in situatia asta am "numarat" de la 0.

1 răspuns:
| Xandra07 a răspuns:

Nu mai număra laughing simplu. Daca ati mai vorbit in timpul ăsta si ati fost ca soarecele si pisica, nu se numeste despărțire. Dar nu pricep de ce te-ai mai impacat cu el, fostii sunt fosti pentru un motiv. Inseamna ca nu era suficient de compatibil/bun pentru tine.