| jessyca_5795 a întrebat:

Pot afla numarul daca sunt sunata cu numar ascuns? va rog ajutati-ma dau funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| DyaTigress a răspuns:

Da, poti afla numarul celui care te suna cu numar ascuns. Suni la serviciu cleniti, la Orange, sau pe ce retea est si le spui ca te tot suna cineva cu numar ascuns si ai dori sa afli numarul. Poti sa le spui ca, persoana care te suna te si injura, sau te ameninta, ca asa iti vor spune mai repede, de ce numar esti apelata. Mult noroc!

3 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Nu.am incercat si eu. am sunat la Orange si mi-au spus ca imi trb.hotarare judecatoreasca sa pun nr sub urmarire... dureaza mult

| quintron a răspuns:

Da! dar si complicat! deci : faci reclamatie la politie si spui ca esti sunata cu nr. ascuns dar sa fie o reclamatie cu un motiv serios! dupa care astepti astepti si iar asttepti! fara un motiv in sensul. amenintare santaj bla bla bla slabe sanse!

| DyaTigress a răspuns:

Nu trebuie sa pui numarul sub urmarire. Trebuie doar sa le spui, ca ai dori sa afli numarul acelei persoane ce te suna cu privat.