| paul54 a întrebat:

Pot da la facultatea de politie de pe orice profil chiar și de pe mate-info pentru ca eu acolo sunt?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, nu conteaza asa mult profilul liceului absolvit, importante sunt indeplinirea conditiilor cerute, diploma de bacalaureat si reusita la admitere.
Sigur ca un profil de filologie sau stiinte sociale te-ar ajuta putin la admitere.

| paul54 explică:

Dacă ma voi pregăti din timp voi reuși sîn cu profilul de mate-info cred?