| fatasexisanienormi a întrebat:

Pot sa imi mai lipesc parul inapoi in cap? m-am tuns foarte scurt mai in varful capului si vreau sa imi pun parul la loc inapoi. nu stiu ce sa fac sunt disperata mai ales ca luni incepe scoala. ajutati-ma va rog! pa pa!

Răspuns Câştigător
| simonafrumoasa a răspuns:

Sorry, dar nu se poate!

6 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

Da o fuga pana la farmacie si cumpara ulei de ricin. ajuta la cresterea si regenerarea parului. costa in jur de 30 ron.

| Rockerul23 a răspuns:

Peruca sau extensii.
Nu exista alte metode.

| Georgy98 a răspuns:

laughing daaa cum sa nu

| uguugu a răspuns:

Doamne cum sa iti lipesti parul?laughing Singura solutie la care ma pot gandi este sa iti iei o peruca si vezi si tu cum il aranjezi in asa fel incat sa para cat mai natural. Sunt multe peruci pe piata deci ai de unde alege. Si de ce te-ai tuns asa tocmai cand incepe scoala?

| Elleyes a răspuns:

Nu nu oti, dar ai putea sa-to cumperi o peruca daca chiar nu iti place. Funda?

| Ragefire a răspuns:

Nu poti. asteapta pana iti creste parul. asa 2 saptamani. imi pare rau pentru tine. Nu ti-l poti lipi ca o sa arati mai urata. apropo in ce clasa o sa treci? s avad daca am ideei.