| AdiAdi2000 a întrebat:

Pot sa merg 12 km pe jos drum drept? Ai mei spun despre mine sunt nebun, dar chiar doresc sa incerc si in cat timp ajung?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti, de ce nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vroiai sa scrii 120 km poate?
12 km fac unii copii zi de zi prin satele din Romania doar ca sa mearga la scoala

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Depinde cât te țin picioarele. 3-4 ore.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru AdiAdi2000):

Succes. Înapoi cum vii?

| Nirvanaaa a răspuns:

Normal ca poți. In cât timp, pai depinde de viteza cu care mergi tu.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Poți, normal că poți.

| cehos69 a răspuns:

Apa de ploaie, in weekend mai ma plimb 12-15km pe jos foarte lejer, asta in conditiile in care in ziua respectiva fac sala si cardio, despre timp nu stiu, eu am pas rapid fac destul de repede

| tasr123 a răspuns:

Nu vad de ce nu.