| anamaria82726 a întrebat:

Pot să-mi iau nike si vans doar de pe net? Nu sunt magazine speciale pentru ei? Abia m-am mutat în Iasi si nu stiu

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Încearcă în mall.

| aaaaaaaaaaaaaaaabjgkfkda a răspuns:

Poti sa iti iei ce vrei de oriunde. Inclusiv de pe site urile lor oficiale.
Poti arunca un ochi si pe originals, various brands sau hervis, cred ca sunt originali de pe site urile astea

| anamaria82726 explică (pentru aaaaaaaaaaaaaaaabjgkfkda):

Da dar e mai simplu sa merg sa ii probez, dar nu stiu de unde

| aaaaaaaaaaaaaaaabjgkfkda a răspuns (pentru anamaria82726):

De ce nu te duci în Mall? E posibil sa găsești various brands în Mall sau top sport sau magazine de genul. Eu din top sport îmi cumpăr Nike urile. Dacă vrei sa comanzi de pe net, pe originals poți sa i returnezi, asa ii poți proba.