| DeNyyy a întrebat:

Pot sa vad cine mi-a dat inteligent, stupid amuzant si din astea la un raspuns dat de mine?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu prea poti.Doar poti sa intrii pe profilul mai multor utilizatori si sa vezi ce voturi au dat ei.Astfel vezi si daca te-au votat pe tinehappy.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu poti.Este ceva de genul "cauta acul in carul cu fan". Intai uita-te la toti cei care au raspuns la acea intrebare si vezi la profilul lor ce voturi de "stupid" au data in ultima saptamana. Daca nu gasesti acolo...trebuie sa iei la rand toti cei 47. 409 de useri si sa te uiti la profilul lor! Asa ca lasa-te pagubas/a!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Doar daca intrii la fiecare pe profil si de uiţi la voturi date...altfel nu se poate

| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca vrei sa stii [personalizat] nu /? cu ce te incalzeste/? oricum si au spus parerea fiecare. lasa totul asa cum este si gata. Daca te supara ceva atunci renunta sa mai intrebi pentru ca oricum fiecare face ce doreste vsv de intrebari.[ironii.glume etc] sper ca ai inteles ca nu e cazu sa te agiti pentru ceva anume.

| babygyrl a răspuns:

Eu zic sa te uiti la toate raspunsurile date de tine pentru fiecare utilizator doar asa poti vedea.