| Geanina_2772 a întrebat:

Poti avea dureri de sani si din cauza sutienului prea stramt?

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Da! Nu mai purta, mai ales daca vezi ca iti lasa urme pe piele si te strange.Nu doar ca te doare, dar ingreuneaza mult dezvoltarea lor+ ca riscul de a face cancer la san este ceva mai ridicat.Nu spun eu asta, spune un doctor specializat.Renunta la el! Nu te bate nimeni daca porti un sutien u cupa putin mai marehappy. Sanatate multa! Aaa sa nu uit, dsaca totusi esti nevoita sa il porti, nu sta cu el prea mult timp, iar dupa ce ti-l dai jos maseaza-ti sanii cu apa calda si sapun, apoi cu putina crema ca sa isi revinawinking

2 răspunsuri:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Da.trebuie sa fie comod sutienul.

| CarmenR a răspuns:

Bineînţeles. Sutienul îţi poate influenţa evoluţia sânilor în bine sau în rău. Fii atentă la sutienele pe care le foloseşti.