| anonim_4396 a întrebat:

Poti bloca o tara pe tik tok? Sa nu te poată vedea?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

O platforma de socializare este facuta pentru socializare, suna bine? Zic si eu. Daca ai fi capabil sa blochezi oamenii unei intregi tari, care mai este scopul platformei? Sa fie numai intre tine si altii de-ai tai? Si daca exista scenarii rasiste/etnice/orientare sexuala? Atunci ce faci?
Nu, este imposibil asa ceva, pe langa ca este imoral.

| Goddessss a răspuns:

Daca ai putea o bloca, care ar fi aceea?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Goddessss):

De ce ma gandesc ca toata lumea ar bloca India? rolling on the floor

| Goddessss a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nici nu mai au tik tok.
Dar oricum erau nașpa

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Nu cred că poți face așa ceva, doar dacă să blochezi utilizatorii sau să nu le dai voie să te urmărească.