| LaraClarice a întrebat:

Poti incepe sa i-ei lectii de canto la 17 ani daca esti fata?
Se mai poate face ceva, iti mai poti modela vocea in vreun fel?
Eu as vrea sa incep aceste lectii la Palatul Copiilor. Am inteles ca sunt gratis o ora pe saptamana. Daca ma voi tine de ele, cand voi avea 18 va trebui sa platesc ceva?

(semneaza si da-o mai departe http://www.ptroa.co.il/petition/ )

1 răspuns:
| andreifilip a răspuns:

Imi pare rau dar cu greu poti sa iti modelezi vocea daca esti mai afoana dar daca nu esti dunt sanse