| lalalalalalalalala3 a întrebat:

. poti iubi si uri o persoana in celashi timp?

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Eu sunt de parere ca da. O poti iubi pentru ca a fost ceva intre voi in trecut si inca mai tii la ea, si o poti si uri in acelasi timp pentru ca poate iti face rau thinking Deci da, poti.

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da

| LifeFail a răspuns:

Nu. Doar ai impresia că urăşti şi iubeşti în acelaşi timp, pentru că intervin raţiunea şi orgoliul.
Baftă!

| BlueBird a răspuns:

Nu stii zicala ca de la ura pana la iubire nu e decat un singur pas /:-)?

| Dropsyyy a răspuns:

Parerea mea: Da. Poti iubi o persoana, dar o si poti uri. Exista mereu un motiv.Gandeste.te de ce o urasti dar gandeste.te si de ce o iubesti.

| crysty97 a răspuns:

Da