| Lykee a întrebat:

Poti sa devii dependent de tigari daca doar ai incercat adica un fum doua?

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Dacă ţi-a făcut o deosebită plăcere atunci când ai încercat prima oară, iar a 2-a oară la fel, eu zic că se poate. Ai grijă ce faci.

| zurick a răspuns:

Nu,dar bineinteles asta nu inseamna ca poti sa zici las ca mai fumez une si dupa nu si tot asa pentru ca atunci este riscul sa devii depedent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai "incerci" niciodata, nu este nici un risc. Dar daca "incerci" de mai multe ori, da, devii dependent.