| LanguageMaster a întrebat:

Poți să te împrieteneşti cu o fată fără să te îndrăgosteşti de ea?

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Da, se poate dar depinde ce fel de prietenie este.
Daca ajungeti BFF si va vedeti zilnic atunci probabil ca o sa apara si anumite sentimente.

Daca sunteti prieteni doar asa... 1 data la cateva zile cand va vedeti sau parteneri de discutii in autobuz atunci poti lejer sa nu te indragostesti de ea.

| BlackRose03 a răspuns:

Da,dar depinde de persoana. Unii se indragostesc mai repede decat altii si nu pot avea o simpla relatie de prietenie cu o fata, vor mereu sa vada mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce nu?

| Alin_Mario_1996 a răspuns:

Da