| anonim_4396 a întrebat:

Poveste lunga, e vorba de un baiat.
Totul a inceput in clasa a 6 a, cand l-am observat pentru prima data, imi parea 'dragut', dupa felul cum arata... Apoi am inceput sa ma uit "pe ascuns" la el laughing In vara mi-am dat seama ca imi place de el. A urmat clasa a 7a, cand i-am zis celei mai bune prietene ca imi place de anumitul tip (nu ii stiam numele, nu stiam prea multe despre el) si am inceput sa ne facem mai "cunoscute", sa ne vada. Si a mers.

Eu chiar il plac, dar faza e ca ne-a mai vazut cat de ciudat ne comportam cand vine el laughing Deci cred ca banuieste ceva. thinking

Si in ultima vreme vad ca iese si sta cu niste prieteni in fata clasei noastre, "da semne" laughing. Nu stiu ce sa fac, adica... El e timid, nu e genul ala de popular pe care il stie toata scoala, e destul de greu sa 'ajung' la el.
Cum sa intru in vorba cu el?
Ce sa fac?
Nu stiu mai nimic despre el, nu stiu cum il cheama. laughing Dar am desprins destul de multe chestii despre el.
Multumesc! happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baga-te in seama cu el, il intrebi ce mai face, intreaba-l ceva legat de scoala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i stiu prietenii, n-am vorbit niciodata cu ei. sad