| anonim_4396 a întrebat:

Povestioara cam incerc sa o scurtez. In clasa a 8a el s-a dat la mine, mie mi-a placut de el apoi am aflat ca ar putea fi un pariu. Ieri am aflat ca nu a fost si ca si lui i-a placut de mine. Ieri a spus ca ma place, eu am ramas fara cuvinte. Eu ma simt intr-un fel vinovata, ieri l-am facut de multe ori sa pice prost. I-am spus ca eu nu simt nimic si m-a intrebat daca mai are vreo sansa eu am spus ca nu., iar el a continuat "nu sti?". Tot timpul discutiilor [cam 4 ore] eu am avut un gol in stomac, vruiam sa il iau in brate dar nu am facut-o. Ce as putea face acum? El a spus ca o sa ma mai sune sa ne vedem, eu nu pot sa il plac dar as vrea sa il tin in brate. nici eu nu ma inteleg. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac, voi cum v-ati simti?
Funda acum si voturi la raspunsuri happy :d

Răspuns Câştigător
| Frumushik03 a răspuns:

Poi e evident ca tu il placi si nu poti schimba asta (crede-ma incerc sa fac asta de aproape 2 ani, e cv asemanator si la min), ai noroc ca el iti arata ca te place si vrea sa deveniti mai mult decat prieteni, tu ar trebui sa renunti la tonul asta de,, neinteresata" si sa ii dai o sansa, asta e parerea mea oricum tu cunosti situatia mult mai bine decat min

2 răspunsuri:
| Tinkabell a răspuns:

Pf..adica l`ai mintit. pe scurt. Ar trebuii sa discuti cu el..sau daca nu stii ce sa-i spun intalneste`te cu el si i`al in brate..saruta`l..si spune`i doar ca ai mintit. poate te va intelege. sper.
Succes cu baiatul! :*

| ionut1134 a răspuns:

Nu poti sa il placi dar vrei sa il iei in brate

inseamna ca il placi... dar fa ce iti spune inima nu mintea