| bestialu96 a întrebat:

Preferati vremea calda sau vremea rece?
eu urasc caldura, dar macar 1 luna pe an sa fie 30* gr. celsius.
In rest intre 5-10 grade tot anul.
voi cum preferati?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca tine, tot vremea rece o ador la nebunie si iarna cand e vijelie si ma imbrac mai gros dar e naspa cand ma scol din pat ori ies din baie ca dardai putin.

| Yukidaruma a răspuns:

Eu prefer sa stau in frigider decat intr-un fulcan laughing
Eu am o vorba: Iarna mai pui ceva pe tine si te-ncalzesti dar vara dai tu jos de pe tine dar la un moment dat chiar nu mai ai ce sa dai si tot ti-e cald.
Deci cum am spus prefer iarna si toamna.

| Xtadelo a răspuns:

Rece...
Daca ma intrebai asta in ianuarie 100% iti raspundeam : calda laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prefer rece dar nu iarna toamna!

| Mαdαliηα a răspuns:

Clada straight face...